Dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu, kreatywności i naszej pasji tworzymy zgrany i dynamiczny zespół. Jeżeli wierzysz we wspólny sukces i jesteś wytrwały w działaniu - dołącz do nas!

Firma Sokpol poszukuje:

1. OPERATOR LINII ROZLEWNICZEJ oraz OPERATOR PRZYGOTOWANIA PRODUKTU

Obowiązki:
•    przygotowanie maszyn oraz prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego na poszczególnych liniach
•    umiejętność prawidłowego odczytania planu produkcyjnego i związana z tym analiza zapotrzebowania na surowce i materiały
•    obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń peryferyjnych
•    kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji wg aktualnych procedur
•    znajomość wymagań jakościowych, obowiązujących norm i wytycznych dla produkowanego wyrobu;
•    wykonywanie przeglądów, regulacji maszyn i urządzeń wg obowiązujących harmonogramów i potrzeb.

Wymagania:
•    wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne lub wyższe techniczne
•    gotowość pracy w systemie zmianowym i porze nocnej
•    dyspozycyjność
•    umiejętność pracy w zespole
•    zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
•    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•    znajomość języków obcych będzie dodatkowym autem
•    znajomość obsługi komputera
•    doświadczenie w pracy zespołowej na liniach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

Uprawnienia:
•    mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
•    mile widziane uprawnienia SEP

W zamian oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    możliwość rozwoju i szkoleń
•    stabilne warunki współpracy
•    pakiet socjalny

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać wyłącznie na adres: Sokpol  Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl  z dopiskiem w tyt. wiadomości: „PRACA”.

2. ELEKTRYKA/ AUTOMATYKA/ ELEKTRONIKA

Wymagania stawiane kandydatowi:
•    wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
•    kilkuletniej praktyki w zawodzie
•    uprawnień SEP (gr. E) do 1kV lub powyżej
•    umiejętność czytania schematów elektrycznych
•    znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej
•    praktyczna znajomość klasycznych układów sterowania (przekaźnikowo - stycznikowych)
•    znajomość zagadnień z zakresu sterowników PLC (programowanie, sieci przemysłowe, HMI)
•    znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej
•    obsługa komputera
•    znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
•    prawo jazdy kat. B

•    pracę w dynamicznie rozwijającej się i renomowanej firmie,
•    atrakcyjny system wynagradzania,
•    stabilność zatrudnienia.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny  i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:
Sokpol  Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl
z  dopiskiem „SERWIS”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Na podaniu prosimy o dopisanie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz 883). Nadesłanych ofert nie zwracamy.

3. FIRM TRANSPORTOWYCH do współpracy.

Firma Sokpol Sp. z o.o. z Myszkowa nawiąże współpracę z firmami transportowymi.
Transporty całopojazdowe, kierunki bez i z wymianą palet 1:1. Gwarantujemy stałą współpracę przez cały rok.
Trasy krajowe oraz międzynarodowe (Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia).
Kontakt: Sokpol Sp. z o.o., 42-300 Myszków, ul. Kościuszki 8, tel. (34) 315 99 00, e-mail: damian.jagoda@sokpol.pl