Dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu, kreatywności i naszej pasji tworzymy zgrany i dynamiczny zespół. Jeżeli wierzysz we wspólny sukces i jesteś wytrwały w działaniu - dołącz do nas!

Firma Sokpol poszukuje:

1. MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE WYROBÓW GOTOWYCH I SUROWCÓW

Obowiązki:
•    transport i składowanie towarów na terenie magazynu,
•    kontrola odpowiedniej dokumentacji,
•    transport i składowanie opakowań zwrotnych,
•    przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości, BHP,
•    praca ze skanerem i komputerem,
•    drobne prace porządkowe.

Wymagania:
•    uprawnienia kierowcy wózków jezdniowych,
•    książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
•    znajomość pakietu Office,
•    dobra obsługa komputera,
•    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
•    gotowość do pracy w systemie zmianowym.

W zamian oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
•    możliwość rozwoju i szkoleń,
•    forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres:
Sokpol  Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy kadry@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „MAGAZYNIER”

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na podaniu prosimy o dopisanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.2135 z późn. zm.).Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.

2. FIRM TRANSPORTOWYCH do współpracy.

Firma Sokpol Sp. z o.o. z Myszkowa nawiąże współpracę z firmami transportowymi.
Transporty całopojazdowe, kierunki bez i z wymianą palet 1:1. Gwarantujemy stałą współpracę przez cały rok.
Trasy krajowe oraz międzynarodowe (Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia).
Kontakt: Sokpol Sp. z o.o., 42-300 Myszków, ul. Kościuszki 8, tel. (34) 315 99 00, e-mail: damian.jagoda@sokpol.pl